Апіколд спрей оральний

Природна сила прополісу при болю в горлі!

Горлодерам тут
не місце!!!

Гр...
Гр-др...
Гррр...

Прожени Горлодера

Апіколд спрей оральний

Природна сила прополісу при болю в горлі!

Апі-технології

Натуральний склад

Європейська якість

Апіколд спрей оральний

при болю в горлі

Завдяки прополісу має такі дії1:

Завдяки прополісно-гліцеріновій плівці захищає від повторного зараження

Біль у горлі, як він є

Біль в горлі – один з найпоширеніших симптомів застуди, причиною якого можуть бути як віруси, так і бактерії або гриби. В переважній більшості препарати для усунення цього симптому синтетичні. У зв’язку з цим варто згадати про природний унікальний засіб, який ефективний при болю в горлі – це прополіс. Прополіс настільки цінний, що його вартість завжди була в 1,5–2 рази вищою, ніж у інших продуктів бджільництва. Він чинить протизапальну, протимікробну, противірусну, імуномодулюючу та анестезуючу дії. Крім того прополіс багатий на вітаміни, амінокислоти та корисні мікроелементи. Через ці цінні властивості прополіс було включено до складу Апіколд спрея орального. Крім прополісу Апіколд спрей оральний містить ще гліцерин та масло м’яти перцевої. Апіколд спрей оральний – природна сила прополісу при болю в горлі!

правильнi бджiлки
дбають про великих людей

Спосіб використання

Апіколд спрей оральний

Тепер я знаю, що робити коли болить горло, мені допомагає природна сила прополісу у зручному флаконі

Легко приймати

Лише 2-3 рази на добу

Пряма дія на проблему

Розпилювати на запалену ділянку горла

Важливо знати!

Горлодер частіше за все приходить не один, а разом з друзями:

Кашлюковський

Давній друг “Бронхіта”, також відомий на прізвисько “Мокрий” або “Сухий”. Любить протяги. Характер мерзенний, нежонатий.

як позбутись

Шмигоніс

У дитинстві був хорошим хлопчиком. Однак потрапив під вплив поганої компанії. Почав гуляти взимку без шапки, сидіти під кондиціонерами і думає, що нежить сама пройде. Характер відсутній, нежонатий.

як позбутись

Апі-технології

Гармонія Науки та Природи

Дізнатись більше

Де купити

Доказова база
  1. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 52-56).
  2. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 28, 37-38, 41).
  3. Соколов С.Я. Фитотерапия и Фитофармакология. Руководство для врачей. Медицинское информационное агентство МИА, Москва, 2000 г. (стр. 324-325)

Реклама медичного виробу та дієтичної добавки*. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією для застосування медичного виробу та дієтичної добавки*. Зберігати в недоступному місці для дітей. Має протипоказання та побічні реакції. *Апіколд Тим’ян - дієтична добавка, нелікарський засіб. Апіколд Мінт, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 01/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Пропо, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 02/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Спрей Оральний, по 20 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 03/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Тим’ян, дієтична добавка*: протокол випробування харчової продукції № 8/539 від 20.02.2018. Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03. Виробник: АПІФАРМА д. о. о..

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ДЕ КУПИТИ