Апіколд тим’ян*

Апімед при кашлі!

Пане Кашлюковський,
Вам вже пора йти!

Кхе...
Кхе-е-е...
Кхе..

Прожени Кашлюковського

Апіколд тим’ян*

Апімед при кашлі!

Апі-технології

Натуральний склад

Європейська якість

Апіколд тим’ян*

сироп від кашлю

«Жива» сила меду (48%) яка посилена дією прополісу та тим’яну1, 2, 3

Прополіс та мед мають такі дії1, 2: антибактеріальна, противірусна, протигрибкова, протизапальна, імуномодулююча, протиалергічна.

Тим’ян має такі дії3: антибактеріальна, протизапальна, відхаркувальна, муколітична, спазмолітична.

Кашель, як він є

Кашель – захисний механізм для очищення дихальних шляхів. Він може бути як симптомом легкої застуди, так і бронхіту, трахеїту, ларинготрахеїту, кашлюку та ін. захворювань. Для лікування кашлю з давніх давен застосовували тим’ян, мед та прополіс. Мед має антибактеріальну, протизапальну, протиалергічну дії2. Прополіс чинить противірусну, антибактеріальну, протизапальну, імуномодулюючу дії1. Екстракт тим’яну володіє муколітичною, відхаркувальною, протизапальною, спазмолітичною3 та антибактеріальною3 діями. Завдяки Апі-технологіям від європейського виробника був створений сироп від кашлю нового покоління Апіколд тим’ян*. Він містить 48 % (!) натурального стандартизованого меду, «жива сила» якого підкріплена прополісом і тим’яном. А це потрійна (!) антибактеріальна1,2,3 дія при кашлі. Апіколд тим’ян* – Апімед при кашлі!

правильнi бджiлки
дбають про великих людей

Спосіб використання

Апіколд тим’ян*

Тепер я знаю, що робити коли кашель доводить до сліз

Дітям від 4 до 12 років: по 5 мл сиропу 3 рази на добу після їжі

Дітям від 12 років та дорослим: по 5 мл 3-5 разів на добу після їжі

Важливо знати!

Кашлюковський частіше за все приходить не один, а разом з друзями:

Горлодер

З`являється в самий не потрібний момент. Мовчазний, шкідливий та дратує оточуючих. Любить холодні напої та морозиво. Характер прихований, не одружений.

як позбутись

Шмигоніс

У дитинстві був хорошим хлопчиком. Однак потрапив під вплив поганої компанії, почав гуляти взимку без шапки, сидіти під кондиціонерами і думає, що нежить сама пройде. Характер відсутній, нежонатий.

як позбутись

Апі-технології

Гармонія Науки та Природи

Дізнатись більше

Де купити

Доказова база
  1. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 52-56).
  2. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 28, 37-38, 41).
  3. Соколов С.Я. Фитотерапия и Фитофармакология. Руководство для врачей. Медицинское информационное агентство МИА, Москва, 2000 г. (стр. 324-325)

Реклама медичного виробу та дієтичної добавки*. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією для застосування медичного виробу та дієтичної добавки*. Зберігати в недоступному місці для дітей. Має протипоказання та побічні реакції. *Апіколд Тим’ян - дієтична добавка, нелікарський засіб. Апіколд Мінт, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 01/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Пропо, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 02/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Спрей Оральний, по 20 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 03/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Тим’ян, дієтична добавка*: протокол випробування харчової продукції № 8/539 від 20.02.2018. Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03. Виробник: АПІФАРМА д. о. о..

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ДЕ КУПИТИ