Апіколд пропо та Апіколд мінт

Природа проти нежиті!

Забирайся геть, Шмигоніс!

Шмиг...
Шмиг...
Шмиг...

Прожени Шмигоноса

Апіколд пропо та Апіколд мінт

Природа проти нежиті!

Апі-технології

Натуральний склад

Європейська якість

Апіколд пропо
При нежиті

назальний ізотонічний розчин з екстрактом прополісу

Апіколд мінт
При закладеності та сухості в носі

назальний ізотонічний розчин з олією ментола та евкаліпта

Рекомендовано застосовувати впродовж усього року, коли:

Нежить, як вона є

Здається, що про нежить ми знаємо все. Коли у нас нежить та закладеність носа, ми не задумуючись використовуємо судиннозвужувальні засоби та не задаємо собі питання: чи призводить їх часте використання до звикання? Кожна людина робить свій вибір, базуючись на тих знаннях якими володіє. І чим ширше її кругозір – тим більше вірогідність вберегти себе та своїх близьких від помилок. Стосовно здоров'я, часто відповіді нам підказує сама природа та Апі-технології від європейського виробника тому приклад: Апіколд пропо та Апіколд мінт – ізотонічні спреї на основі єкстракту прополісу, олії ментолу, евкаліпту для ефективного промивання носу.

правильнi бджiлки
дбають про великих людей

Спосіб використання

Апіколд пропо та Апіколд мінт

Тепер я знаю, що робити коли починається нежить, ніс не дихає

Дітям від 4 років та дорослим

1 розпилення в кожну ніздрю кілька разів на день

Важливо знати!

Шмигоніс частіше за все приходить не один, а разом з друзями:

Кашлюковський

Давній друг “Бронхіта”, також відомий на прізвисько “Мокрий” або “Сухий”. Любить протяги. Характер мерзенний, нежонатий.

як позбутись

Горлодер

З`являється в самий не потрібний момент. Мовчазний, шкідливий та дратує оточуючих. Любить холодні напої та морозиво. Характер прихований, не одружений.

як позбутись

Апі-технології

Гармонія Науки та Природи

Дізнатись більше

Де купити

Доказова база
  1. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 52-56).
  2. Хисматуллина Н.З. Практическая апитерапия. - Екатеринбург: Уральский рабочий, 2013, - 336 с. (стр. 28, 37-38, 41).
  3. Соколов С.Я. Фитотерапия и Фитофармакология. Руководство для врачей. Медицинское информационное агентство МИА, Москва, 2000 г. (стр. 324-325)

Реклама медичного виробу та дієтичної добавки*. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією для застосування медичного виробу та дієтичної добавки*. Зберігати в недоступному місці для дітей. Має протипоказання та побічні реакції. *Апіколд Тим’ян - дієтична добавка, нелікарський засіб. Апіколд Мінт, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 01/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Пропо, спрей назальний, по 30 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 02/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Спрей Оральний, по 20 мл, медичний виріб: декларація про відповідність № 03/UA версія 1 від 30.03.2018; Апіколд Тим’ян, дієтична добавка*: протокол випробування харчової продукції № 8/539 від 20.02.2018. Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03. Виробник: АПІФАРМА д. о. о..

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ДЕ КУПИТИ